Praca w Niemczech

Forum Polsko-Niemieckie. Tutaj piszemy po polsku.

Re: Praca w Niemczech

Beitragvon atpl » 9. Mai 2017 15:16

Osoby które pracują jako Opiekunka w Niemczech mogą korzystać z takiego portalu jak https://www.opiekunki24.pl/ na którym można rozmawiać na forum, korzystać z opinii o pracodawcach oraz stworzyć wizytówkę opiekunki co na pewno zwiększa szanse na zatrudnienie.
atpl

Geburtsort:: Kraków
Gadu-Gadu Nr.: 0

Re: Praca w Niemczech

Beitragvon Ewa z Kiel » 13. Okt 2017 11:45

Wyazd do Niemiec! Chetnie pomoge.
Witam wszystkie zainteresowane powyzej lat 18nastu, ktore chca wyjechac do Niemiec. Proponuje i daje szanse by sie tu osiedlic. Sama wyjechalam tu przed laty i uwielbiam mieszkac w tym kraju. Osobiscie nie oferuje pracy, nie poszukuje pomocy domowej ani typowej opieki nad dziecmi. Mam wspaniala 10 letnia corke, ktora jest bardzo samodzielna oraz siedmiomiesiecznego synka, ktorym zajmuje sie sama osobiscie. Moja oferta jest dla osob, ktore maja ochote na zmiane w swoim zyciu i wyjazd do Niemiec. Dla osob przede wszystkim mocno zmotywowanych, ktore szybko chca sie w Niemczech usamodzielnic i znalezc konkretna prace. Proponuje kwatere w moim domu w zamian za pomoc, w jego prowadzeniu. Jetsem na urlopie macierzynskim ale nie trace czase i wciaz sie douczam w domu, poniewaz moja praca tego wymaga. Pomoge znalezc prace/kurs, zamelduje, zglosze do ubezbieczenia, wszelkie formalnosci, potem szukanie mieszkania itp….Dodam ze pracuje w Bundesagentur fur Arbeit. Mieszkamy nad jeziorem, dookola sama natura, wiec wymagane prawo jazdy, bo inaczej nigdzie sie nie ruszysz :)
pozdrawiam wszystkich odwaznych!
Ewa z Kiel

Sprachen: polski, niemiecki
Geburtsort:: Strzelin
Gadu-Gadu Nr.: 0
Beruf: politolog
Interessen: Wyjazd do Niemiec, Praca w Niemczech, pomoc

Vorherige

Zurück zu Polskie Forum - po polsku   

• VISITORS

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder

Unsere Partner | polen-forum.com 2007 | Impressum